Przejdź do treści

Stomatologia estetyczna

img_servicesdetail-RWTU9TD.jpg

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to dbałość o pogodny i piękny uśmiech naszych pacjentów. W odpowiedzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów podejmujemy wiele działań z zakresu wielu dyscyplin stomatologicznych: protetyki, ortodoncji, implantologii czy stomatologii zachowawczej w celu poprawienia kształtu i koloru zębów oraz przywrócenia estetycznej funkcji zębów.

Najbardziej kojarzonym przez pacjentów zabiegiem stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów, które u nas zostanie wykonane z wykorzystaniem najlepszych i najbezpieczniejszych preparatów. Estetyka w stomatologii to ponadto cała gama zabiegów eliminujących skutki zaawansowanej próchnicy i istniejących już braków w uzębieniu takich jak wypełnienia z nowoczesnych materiałów kompozytowych odpornych na przebarwienia, licówki kompozytowe lub porcelanowe, korony, mosty oraz implanty.

Na problem estetyki uśmiechu patrzymy całościowo i zawsze staramy się podążać za oczekiwaniami naszych pacjentów, szukając najlepszych rozwiązań. Szeroki i piękny uśmiech od dzisiaj.

Protetyka zajmuje też znaczną rolę w stomatologii estetycznej. Coraz bardziej popularne (zwłaszcza wśród gwiazd filmowych) licówki porcelanowe pozwalają na zmianę kształtu czy koloru zębów. Zakładane są na zęby przednie (siekacze i kły), dając naprawdę zaskakujące efekty w przemianie naszego uśmiechu.

Zakres wykonywanych usług:

  • protezy ruchome (akrylowe, szkieletowe, acronowe)
  • korony i mosty porcelanowe na podbudowie metalu lub na tlenku cyrkonu nazywane przez pacjentów cyrkoniami
  • korony pełnoceramiczne
  • korony na implantach
  • korony metalowe oraz tymczasowe
  • licówki porcelanowe
  • prace kombinowane, czyli protezy szkieletowe na zasuwach, zatrzaskach
  • wkłady koronowo-korzeniowe

Godziny otwarcia

Pon.-piąt.

9:00 - 20:00

Sobota

9:00 - 18:00

Niedziela

nieczynne

Stomatologia estetyczna Opole

ul. Tadeusza Kościuszki 16/5

estetiq

Umów się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym: zadbamy o Twój piękny uśmiech i dobre samopoczucie!

Poniedziałek-piątek

9:00 - 20:00

Sobota

9:00 - 16.00

Niedziela

nieczynne

Gabinet Stomatologiczny Opole

Gabinet stomatologiczny Estetiq w Opolu oferuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej. Zajmujemy się protetyką, implantami zębów, periodontologią i leczeniem kanałowym. Wykonujemy także zabiegi z obszaru chirurgii stomatologicznej. Estetiq to Twój dentysta w Opolu!
Umów się na bezstresową wizytę już dziś!
Administrowanie stroną: imagemed.pl