Przejdź do treści

Implanty zębów

img_servicesdetail-RWTU9TD.jpg

Implanty zębów

Najmniej inwazyjną metodą uzupełnienia braku zębowego jest implant, czyli „kawałek metalu”, czyli tzw. ”śruba”, którą wkręca się w kość w celu uzyskania „nowego” korzenia dla przyszłej korony protetycznej, prawie całkowite odwzorowanie naturalnej fizjologii zęba połączone z wysoką estetyką sprawiają, że zainteresowanie implantami zębowymi cały czas rośnie. Implant jest najtrwalszym i najskuteczniejszym sposobem uzupełnienia ubytków w jamie ustnej.

Implanty zębowe są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się atrakcyjnym wyglądem, zdrowiem jamy ustnej oraz poczuciem pewności. Zastępują nie tylko utraconego zęba, ale ponadto są w stanie zahamować utratę kości, co jest typowym procesem występującym po utracie naturalnego korzenia zęba. Implanty zębowe są jednocześnie dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy ze względów zawodowych muszą zadbać o dobrą dykcję. Wiadomo, że tradycyjna proteza zaburza prawidłową artykulację, a dodatkowo w wielu osobach wzbudza podświadomy lęk przed wysunięciem. Taki problem nie istnieje przy zastosowaniu implantów.

Implanty zębowe najchętniej wybierane są przez ludzi aktywnych zawodowo, dla których utrata naturalnego uzębienia jest poważnym problemem. Dotyczy to w szczególności tych, którzy ze względu na problemy z próchnicą lub wskutek nieszczęśliwego wypadku utracili naturalne zęby, a których jednocześnie przeraża wizja noszenia sztucznej szczęki.

Wszczepienie implantu wiąże się z kosztami, które dla wielu osób stanowią barierę w przyjęciu takiego rozwiązania. Zastosowanie implantów zębowych należy potraktować jako inwestycję na lata, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, wprowadziliśmy system ratalny MEDIRATY.

Godziny otwarcia

Pon.-piąt.

9:00 - 20:00

Sobota

9:00 - 18:00

Niedziela

nieczynne

Implanty zębów Opole

ul. Tadeusza Kościuszki 16/5

estetiq

Umów się na wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym: zadbamy o Twój piękny uśmiech i dobre samopoczucie!

Poniedziałek-piątek

9:00 - 20:00

Sobota

9:00 - 16.00

Niedziela

nieczynne

Gabinet Stomatologiczny Opole

Gabinet stomatologiczny Estetiq w Opolu oferuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej. Zajmujemy się protetyką, implantami zębów, periodontologią i leczeniem kanałowym. Wykonujemy także zabiegi z obszaru chirurgii stomatologicznej. Estetiq to Twój dentysta w Opolu!
Umów się na bezstresową wizytę już dziś!
Administrowanie stroną: imagemed.pl