Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to dbałość o pogodny i piękny uśmiech naszych pacjentów. W odpowiedzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów podejmujemy wiele działań z zakresu wielu dyscyplin stomatologicznych: protetyki, ortodoncji, implantologii czy stomatologii zachowawczej w celu poprawienia kształtu i koloru zębów oraz przywrócenia estetycznej funkcji zębów.

 

Najbardziej kojarzonym przez pacjentów zabiegiem stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów, które u nas zostanie wykonane z wykorzystaniem najlepszych i najbezpieczniejszych preparatów. Estetyka w stomatologii to ponadto cała gama zabiegów eliminujących skutki zaawansowanej próchnicy i istniejących już braków w uzębięniu takich jak wypełnienia z nowoczesnych materiałów kompozytowych odpornych na przebarwienia, licówki kompozytowe lub porcelanow, korony, mosty oraz implanty.

 

Na problem estetyki uśmiechu patrzymy całościowo i zawsze staramy się podążać za oczekiwaniami naszych pacjentów szukając najlepszych rozwiązań.Szeroki i piękny uśmiech od dzisiaj.

 

Protetyka zajmuje też znaczną rolę w stomatologii estetycznej. Coraz bardziej popularne (zwłaszcza wśród gwiazd filmowych) licówki porcelanowe pozwalają na zmianę kształtu czy koloru zębów. Zakładane są na zęby przednie (siekacze i kły) dając naprawdę zaskakujące efekty w przemianie naszego uśmiechu.

 

Stomatologia estetyczna - zabiegi

 

W naszej ofercie znajdziecie państwo:

  • protezy ruchome (akrylowe, szkieletowe, acronowe)
  • korony i mosty porcelanowe na podbudowie metalu lub na tlenku cyrkonu nazywane przez pacjentów cyrkoniami :-))
  • korony pełnoceramiczne
  • korony na implantach
  • korony metalowe oraz tymczasowe
  • licówki porcelanowe
  • prace kombinowane czyli protezy szkieletowe na zasuwach,zatrzaskach
  • wkłady koronowo-korzeniowe

 
Tagi: stomatologia estetyczna Opole, dentysta Opole, stomatolog Opole, gabinet stomatologiczny Opole, pogotowie stomatologiczne Opole,
 
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności